En Son Gönderiler

Daha Fazla
Liste sonuna geldiniz! Daha fazlasını ilgilendiğiniz kategoriye tıklayarak görebilirsiniz.

Telegram Sohbet Grupları Sık Sorulan Sorular

Telegram Sohbet Grupları Nedir?

Telegram Grupları, Telegram'ın kullanıcılarına sunduğu en kullanışlı topluluk özelliklerinden biridir. Farklı amaçlar için binlerce grup oluşturulmuştur. Bunların başında da Telegram Sohbet Grupları gelmektedir. Bu gruplar zamanımızı güzel geçirmek, yeni arkadaşlıklar kurmak ve yeni aşklara yelken açmak için kurulmuştur. Telegramda.com'da da bu gruplardan bulabilir, aralarından en iyisini seçebilir ve katılabilirsiniz.

Eğitim durumu, yaş, cinsiyet bu gruplarda çokta önemli değildir. Tabi ki karşı cinsler ile ilgileniyor ve bu grupları sadece bu amaçla kullanacaksanız dikkat etmeniz en önemli nokta karşı tarafın geçekten bir bot olup olmadığı ve karşı cinsin sizin cinsinizden olmasıdır.

Kısaca Telegram Sohbet Grupları sizin sosyalleşebileceğiniz ortamı size sunar.

Telegram Sohbet Grubu Limitleri Nedir?

Telegram'da bütün grupların bir limiti vardır. Nasıl yani? Şöyle ki; belirli bir kişi sayısına ulaştığınızda artık gruba kimse katılamaz. Ta ki gruptan birinlerinin ayrılana kadar. Bu limit Telegram tarafından 200.000 olarak belirlenmiştir. 200.000'e kadar rahatlıkla kullanıcıları grubunuza ekleyebilirsiniz. Yada istediğiniz bir gruba katılabilirsiniz. Şuan da Türkiye'de bu limiti aşmış her hangi bir Telegram sohbet grubu bulunmamaktadır. O yüzden bu konuda içiniz rahat olsun.

Telegram Sohbet Gruplarında Hangi Özellikler Vardır?

Bu gruplarda da tıpkı diğer gruplarda olan özellikler vardır. Bu özellikler şu şekilde özetlenebilir:

  • Gruba gönderdiğiniz bir mesajı istediğiniz bir zamanda silebilirsiniz. Hem kendinizinden hemde bütün grup üyeleri görmeyecek şekilde silebilirsiniz.
  • Eğer grup sahibiyseniz dilediğiniz bir mesajı sabitleme özelliği ile sabitleyebilirsiniz. Sabitlediğiniz bir mesaj her grup üyesine gösterilecektir.
  • Son gelen özellikler ile birlikte yöneticisi olduğumuz grupta, otomatik silme özelliği ile gruptan mesajlarınızın otomatik silinmesini sağlayabilisiniz.
  • Sohbet grubunuzda botları kullanabilirsiniz. Bu botlara bazı özellikler atayabilir ve sizin adınıza bu görevleri yapmasını sağlayabilirsiniz. Örnek olarak bir bot kullarak yeni üye olan kişilere hoşgeldiniz mesajı atabilirsiniz. Bunun gibi bir çok farklı özellikte bot vardır.
  • Bu gruplara rehberinizdeki kişileri ekleyebilir ve aynı zamanda üyelerinizden de kişilerindeki kişileri gruba eklemesini rica edebilirsiniz.

En iyi Telegram Sohbet Gruplarını Nasıl Bulurum?

Bunun için kesinlikle doğru yerdesiniz. Tüm Türkiyenin en iyi Telegram sohbet gruplarını şuanda bulunduğunuz kategorimizde bulabilirsiniz. Bunlar arasından en iyilerini bulabilmek için ise Destekçi sayılarına bakabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz Gruplara destek olmaktan lütfen çekinmeyin.

Telegram Sohbet Gruplarına Nasıl Üye Olurum?

Çok kolay! Karmaşık sitelerden, reklam için iliğinizi sömüren sizi deli eden sitelerden sizi kurtarmak için telegramda.com'u kurduk. Tek yapmanız gereken yukarıdan bir sohbet grubu seçmek ve tıklamak. Sonrasında Katıl butonunu göreceksiniz. Ona tıkladığınızda istediğiniz gruba gidersiniz. Sonra gruba katıl'a tıklayarak o grubun üyesi olabilirsiniz.

Telegram Sohbet Grupları Kuralları

Her grubun kendi kuralı olsada çoğu sohbet grubu aşağıdaki kurallara uyulmasını ister:

  • Sarkıntılık yapılmaması yasaktır (Her sohbet grubu için bu geçerli değildir).
  • Siyaset yapılması genellikle yasaktır.
  • Grup üyelerini özelden rahatsız etmek yasaktır.
  • Küfür ve ırkçılık yasaktır.
  • Reklâm, cinsellik, sahte içerik ve saadet zinciri iletisi paylaşma genellikle yasaktır.